Digital Intelligence Ltd. Şti. (sicil numarası 2950827419) ("biz", "bizim", "tarafımız", "Molly Game") gizliliğinizi koruma ve buna saygı duymaya kendini adamış bir kuruluştur.

Bu gizlilik politikası ("Gizlilik") tarafınızın www.mollygame.com adresine erişim sağladığınız ve ziyaret ettiğiniz zamanlarda ya da uygulama veya oyunlarımızdan (her biri "Ürün" ve birlikte "Ürünler") herhangi birini kullandığınızda elde ettiğimiz ve kullandığınız kişisel bilgilerinizin türlerini ve bu verileri nasıl kullandığımızı ortaya koymaktadır.

1. Giriş

Bu Politika yukarıda tanımlanan tarafımıza ait Ürünlerden herhangi birini kullandığınızda edindiğimiz kişisel bilgilerin nasıl toplandığı, işlendiği ve kullanıldığınız açıklamaktadır.

Tarafımıza herhangi bir kişisel veri sağladığınızda bu veriyi kullanma şeklimiz açısında size karşı yasal sorumluluklarımız bulunmaktadır. Okuma kolaylığı sağlaması açısından bu Politikayı muhtelif bölümlere ayırmış bulunmaktayız:

Bu Gizlilik Politikasını kişisel bilgilerinizi topladığımız ya da işlediğimiz zamanlarda Ürünlerimiz hakkında sağlayabileceğimiz (örneğin tarafımıza ait bulunan Ürünlerden birini ilk kez indirdiğiniz ya da kullanmaya başladığınızda size sunabileceğimiz ya da tarafımızdan e-posta güncellemeleri almak için kayıt olma imkanı verildiğinde size gösterilebilecek olan) diğer gizlilik bildirimleri ve adil işlem bildirimleri ile birlikte bu verileri nasıl ve neden kullandığımızı tam olarak anlamanız için okumanız önemlidir.

Bu Politika, tarafımıza ait olan (Üründen Ürüne değişebilen) Ürünler hakkındaki diğer bildirimleri ve koşulları tamamlayıcısı niteliğinde olup bunları geçersiz kılmaz ya da bunların yerine geçmez.

Ürünlerimizi ziyaret ederek ya da kullanarak bu Politikada ortaya konulmuş olan uygulamaları kabul etmiş sayılırsınız. Herhangi bir nedenden ötürü bu Politikanın şartlarını kabul etmemeniz durumunda lütfen bu Ürünleri kullanmayı bırakınız.

İşletmemizde ya da yasalardaki değişiklikleri yansıtması açısından bu Politikayı tadil etme ya da değiştirme hakkını saklı tutarız. Bu değişikliklerin önemli olduğu durumlarda ilgili Ürünlerin kullanıcılarını durumdan haberdar etmek için elimizden geleni yapacağımızı bildiririz. Ancak, referans kolaylığı sağlaması açısından Ürünlerin kullanımından önce her defa bu Politikayı kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Son güncelleme tarihi politikanın üst kısmında mevcuttur.

Lütfen tarafımıza ait olan Ürünlerin 13 yaş altındaki çocukların (her biri "Çocuk", birlikte "Çocuklar") kullanıma yönelik olmadığını ve çocuklar hakkında kasten bilgi toplamadığımızı unutmayınız. Çocuğunuz hakkında kişisel veriler topladığımızı düşünüyorsanız, support@mollygame.com adresi yoluyla bize ulaşabilir ve Çocuğunuz hakkındaki işlemlerin durdurulmasını talep edebilirsiniz.

Oyun içeriğinde yer alan kelimeler ve yapay zeka tarafından işlenen görseller için çıkan sonuçların kesin doğruluğu yoktur. Kamera ile çekilen ve paylaşılan görsellerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

2. Kişisel Veri nedir ve biz neyi topluyoruz?

Kişisel veri nedir?

Bu Politikada "kişisel veri" ifadesi geçtiğinde bu adınız, doğum tarihiniz, device id(telefon id), google play games id, apple game center id, telefon dili, cinsiyet, kullanıcı adı, irtibat bilgileriniz ve hatta IP adresinizi gibi size tanımlamaya yardımcı olan hakkınızdaki bilgileri işaret etmektedir.

Türkiye’deki tüm kuruluşların kişisel bilgilerinizi belirli şekillerde işleme ve size bu verileri nasıl kullandıklarına dair yeterli bilgi verme konusunda gibi yasal zorunlulukları bulunmaktadır. Ayrıca bu kuruluşlardan verilerinizi nasıl kullandıkları hakkında bilgi talep etme ve bu verileri yasadışı şekillerden kullanmalarını önleme hakkına sahip bulunmaktasınız. Bu haklar hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bu Politikanın Haklarınız bölümüne bakınız.

Ürünlerimizi kullanırken tarafınızdan topladığımız bilgiler

Gönüllü Veri Temini

Tarafımıza gönüllü olarak; örneğin (internet sitemizde bir form doldurarak, oyunlarımızın herhangi birinin profil sayfasında kişisel detaylarınızı vererek, müşteri destek ekibimizle iletişime geçerek, yayınlarımızdan ya da bültenlerimizden birine abone olarak ya da hakkınızda gönüllü olarak bilgi verdiğiniz herhangi bir eylem yoluyla) kişisel verilerinizi yüklemek ya da yollamak için bize ait Ürünleri kullanarak, posta, telefon, e-posta ya da SMS yoluyla tarafımızla iletişime geçerek, bir Ürün hakkında sorun bildiriminde bulunarak kişisel verilerinizi sunduğunuzda; bize sunmuş olduğunuz kişisel verileri toplayabilir, saklayabilir ve kullanabiliriz.

Oyundaki keşfet özelliğini kullanabilmek için kameranız aracılığı ile çekilen görsellerin kaydedilmesi

Sizden topladığımız bu kişisel veriler unvan, isim, adres, e-posta adresi, telefon numarası, işlem ve/veya kredi kartı bilgilerini içerebilir ancak kesinlikle Ürünlerimiz yoluyla bizimle iletişime geçtiğinizde gönüllü olarak verdiğiniz detaylara dayanacaktır.

Otomatik Veri Toplama

Buna ek olarak (özellikle mollygame.com internet sitesi olmak üzere) bir tarafımıza ait Ürünlerden birini ziyaret ettiğinizde çerez gibi teknolojilerin kullanımı yoluyla hakkınızdaki kişisel verileri toplayabiliriz. Aşağıdaki örnekler toplayabileceğimiz veri örneklerini göstermektedir:

Kamera İzni

Bu izin Kullanıcının cihazında bulunan kameranın uygulama tarafından yönlendirilerek kullanımını içerir. Kullanım esnasında uygulama yönlendirmesi ile kullanıcı kararları doğrultusunda işlem yapılır. Oyunun keşfet bölümünde kamera ile fotoğrafı çekilen objeler nesne tanıma sisteminde kullanılmak üzere sunucuya kaydedilir. Uygulama yöneticisi keşfet için çektiğiniz görselleri görüntüleyebilir, silebilir ya da değiştirebilir.

Yukarıda tarif edilen bilgileri muhtelif sebeplerden ötürü kullanmaktayız. Bu verileri öncelikle Ürünlerimizin düzgün bir şekilde çalıştığından emin olmak ve bu Ürünlerden eksiksiz bir şekilde faydalanmanızı sağlamak için kullanmaktayız. Buna ek olarak, bu verileri Ürünlerimiz arasındaki çevrim içi trafiği ve kullanıcı katılımını görüntülemek için kullanmaktayız. Geçerli gerekçelerimiz olması sebebiyle her iki eylemi de üstlenmekteyiz.

Ayrıca yukarıda tarif edilen verileri size çeşitli hizmetleri sunabilmek için kullanmaktayız. Bu hizmetlerin arasında destek taleplerinize yanıt verebilmek, yüksek skorların kayıtlarının tutulması gibi oyun içi işlevlere erişim sağlamak, oyun içi satın alım yapabilmenizi sağlamak ve Ürünlerimiz arasında arkadaşlarınızla iletişim ve bağlantı kurmanızı sağlamak gibi şeyler bulunmaktadır.

Ürünlerimiz, (Facebook gibi) sosyal medya platformlarına bağlanmanızı sağlayan çeşitli işlevsellikler içermektedir. Bu işlevi kullanmayı seçmeniz durumunda bu bağlantıların gerçekleşmesini sağlamak ve gerçekleştirdiğiniz bağlantıların kayıtlarını düzgün bir biçimde tutabilmek için tarafınızdan çeşitli verileri topluyor olacağız.

Üçüncü Taraf Kaynakları

Ürünlerimiz sizlere reklamlar sunan çeşitli özellikler barındırmaktadır. Bu reklamların mümkün olduğunda ilgili olmalarını sağlamak için (tüm Ürün kullanıcılarına aynı materyali göstermekten ziyade) hedef reklamları size yönlendirebilmek adına sizin ve ilgi alanlarınız hakkında detaylar toplayan ve kullanan üçüncü taraf reklam ağları kullanmaktayız

Bu hizmetleri kullandığımız durumlarda sizlere hakkınızdaki verilerin bu ağlara sunulmak amacıyla iletilmesini ve toplanmasını engelleme imkanı sunacağız. Bu tür bir ret reklamları görmenizi engellemez ancak size gösterilen reklamlarım ilgi düzeyini azaltabilir.

Kullandığımız reklam ortakları hakkındaki detaylara ulaşmak için lütfen sağlayıcılarımızın isimlerinin ve detaylarının mevcut olduğu aşağıdaki bölüme bakınız.

3. Kişisel verilerinizi nasıl ve neden kullanıyoruz/paylaşıyoruz

Kişisel verilerinizin paylaşılması

Kişisel verilerinizi bize nasıl ve neden sağladığınıza bağlı olarak bu verileri aşağıdaki şekillerde paylaşabilmekteyiz:

Ayrıca aşağıdaki durumlarda kişisel verilerinizi üçüncü taraflar ile paylaşabiliriz:

Aşağıdakileri içeren belirli meşru ticari menfaatler için gerekli olduğu üzere:

Öğrenme deneyimi ve zorluk derecesini kullanıcılarımızın seviyesine ve ihtiyaçlarına göre özelleştirmek.

Ziyaretçilerin Web sitemizle nasıl etkileşimde bulunduğunu daha iyi anlamak ve Web Sitemizin size en etkili şekilde sunulmasını sağlamak ve Web sitemizi, ağımızı ve bilgi sistemimizi güvende tutma çabasını göstermek.

Pazarlama stratejimiz hakkında bilgi vermek ve iletişimlerimiz ve kullanıcılarımıza sunduğumuz deneyimi geliştirmemize ve kişiselleştirmemize yardımcı olmak amacıyla analizler yapmak.

Pazarlama. Yeni ürünlerimiz ve hizmetlerimiz, gelecek etkinlikler veya diğer promosyonlar veya haberlerimizle ilgili e-posta veya push bildirimi hakkındaki güncellemeler ve bilgileri size göndereceğiz. Yasalarca gerekli olduğu durumlarda, Kişisel Verilerinizi bize sağladığınız anda izin vermiş olmanız koşuluyla, yalnızca pazarlama bilgilerini gönderebiliriz. Bu tür e-postaları almak istemiyorsanız, size gönderdiğimiz her biri reklam amaçlı olan e-postalardaki talimatları izleyerek veya kullanıcı ayarlarınızı güncelleyerek bu tür yayınlardan çıkabilirsiniz. Buna ek olarak, ileriye dönük pazarlama mesajlarımızı almak istemiyorsanız, lütfen support@mollygame.com adresi üzerinden bizimle iletişimle geçin. Hizmetlerimizin sağlanmasıyla ilgili olarak sizinle iletişime geçmeye ve taleplerinize yanıt vermeye devam edeceğiz.

Verilerinizi silmemizi veya pazarlama listemizden kaldırmamızı istemeniz ve bizim bunu yapmak üzere yetkili olmamız halinde, sizi tespit etmek ve daha fazla istenmeyen işlemleri önlemek adına temel verileri tutarız.

Topladığımız bilgileri anonim hale getirebilir, gizleyebilir ve/veya bir araya getirebiliriz ve iştirakler ve iş ortaklarıyla paylaşım dahil olmak üzere, ticari, istatistiksel ve pazar araştırması amaçları için anonimleştirilmiş, gizlenmiş ve/veya bir araya getirilmiş bu tür verileri kullanırız.

İş Transferleri: Birleşme, devralma, finansman durum tespiti, yeniden yapılandırma, iflas, tasfiye, varlıklarımızın tamamının veya bir kısmının satışı veya bir hizmetin başka bir sağlayıcıya geçişinde yer almamız halinde, Kişisel Verileriniz ve diğer bilgileriniz, bu işlemin bir parçası olarak bir halefine veya bağlı şirkete aktarılabilir.

Hizmet Sağlayıcılar

Hizmet sağlayıcılarımız tarafımıza çeşitli idari, istatistiksel ve teknik hizmetler sağlamaktadır. Hizmet sağlayıcılarımıza sadece talep ettiğimiz hizmetlerin yerine getirilmesi için ihtiyaç duydukları asgari miktardaki kişisel verileri sağlar ve bu verileri korumalarını ve başka amaçlar için kullanmamalarını şart koşarız. Bu ilişkiyi ciddiye almakla birlikte tüm veri işlemcilerinden tarafımızla kişisel haklar ve bize veri sahibi kişi olarak haklarınızı uygulama konusunda yardım etme taahhütleri ile ilgili olarak kararlılıklarını ortaya koyan anlaşmalar imzalamalarını talep etmekteyiz. Aşağıda ana hizmet sağlayıcılarımızın bir listesini görebilirsiniz:

Üçüncü taraf site bağlantıları

Molly Game ile bağlantısı olmayan üçüncü taraf internet sitelerine yönlendirici bağlantılar verdiğimiz durumlarda (örneğin bir Üründeki reklamlara tıklayarak ya da dokunarak) bu sitelerin kontrolümüz dışında olduğunu ve bu Politikaya çerçevesinde ele alınamayacaklarını belirtmek isteriz. Sağlanan bağlantıları kullanarak üçüncü taraf sitelerini erişim sağlamanız durumunda bu sitelerin operatörleri kendi gizlilik politikaları ile uyumlu olarak kendilerince kullanılabilecek veriler toplayabilir. Lütfen bu Ürünlere herhangi bir kişisel veri sunmadan önceden bu politikaları okuyunuz.

4. Kişisel verilerinizi ne kadar süre tutuyoruz?

Kişisel verilerinizi sadece talep etmiş olduğunuz hizmetlerin tarafınıza sunulması ya da verinin toplanma amacının gerçekleştirilmesi için gerekli olan süreler boyunca sistemlerimizde tutmaktayız.

Tarafımızdan elektronik posta bilgilendirmesi almayı seçtiğinizde tarafımızdan elektronik posta almaktan vazgeçmeniz halinde listemizden çıkarabilmek adını e-posta adresinizi tutmaktayız. E-posta adresinizi bu tür bir abonelikten çıkma isteği durumunda talebinizi yerine getirebilmek adına sistemimizde tutmaktayız.

Bazı durumlarda verilerinizi silmemizi talep edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için bkz: "Haklarınız".

Bazı durumlarda bilgilerinizi araştırma ya da istatistiksel amaçlarla (sizinle ilişkilendirilmemesi için) anonim hale getirebiliriz ki bu durumda verilerinizi size başka bir bildirimde bulunmadan süresiz olarak kullanabiliriz.

5. Güvenlik

Molly Game verilerinizin korunmasını hususunu oldukça ciddiye almaktadır. Uygun olduğu durumlarda kişisel verilerinizin korunması için şifreleme (SSL) kullanırız ve bize sağlanan tüm verilerin güvenli sunucularda saklanmasını sağlamaktayız.

Molly Game kişisel verilerinizi ya kendi tesislerinde ya da üçüncü tarafların veri merkezlerinde saklayabilir.

Lütfen kendi hizmet sağlayıcılarımızın bazılarının Avrupa Ekonomik Bölgesi ("AEB") haricinde bulunabileceğini unutmayınız. Bu hizmet sağlayıcıları bizim ya da tedarikçilerimizin biri için çalışıyor olabilir ve diğer şeylere ek olarak, siparişinizin gerçekleştirilmesi, ödeme detaylarının işlenmesi ve destek hizmetlerinin sunulması gibi faaliyetlerde bulunuyor olabilirler.

Özellikle bizimle destek hizmetleri için muhatap olmanız durumunda (örn., Ürünlerimizden biri hakkında bir sorun bildirmek gibi) şikayetiniz büyük ihtimalle Türkiye’de bulunan destek ekibimiz tarafından ele alınacaktır.

Kişisel verilerinizi sunarak, bu transfer, saklama veya işleme işlemlerine onay vermiş olursunuz. Verilerinizi Avrupa Ekonomik Bölgesi’nin dışarısında bulunan bir hizmet sağlayıcısına ilettiğimiz durumlarda kişisel verilerinizin güvenli bir şekilde tutulduğundan ve veri sahibi olarak haklarınızın korunduğundan emin olmak için gerekli önlemlerin alınmış olmasını sağlarız. Kişisel verilerin iletilmesi mekanizması hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen support@mollygame.com yoluyla iletişime geçiniz.

Tarafınıza (ya da seçmiş olduğunuz bir yere) bu Ürünün belirli kısımlarına erişim sağlayan bir şifre göndermemiz durumunda bu şifrenin gizli tutulması sizin sorumluluğunuzdadır. Bu şifreyi herhangi bir kişi ile paylaşmamızı talep ederiz.

6. Haklarınız

Bir veri sahibi olarak kişisel verileriniz ile ilgili olarak çeşitli haklara sahipsiniz. Aşağıda nasıl kullanacağınıza ek olarak sahip olduğunuz çeşitli hakları tarif etmekteyiz.

Erişim Hakkı

Herhangi bir zamanda olmak üzere tarafınızla ilgili olarak tuttuğumuz kişisel verilere erişim talep etme hakkına sahipsiniz (bu hakkı "veri sahibinin erişim talebi"olarak da duymuş olabilirsiniz).

Lütfen bu hakkın tarafınıza verilerinizin doğruluğunu kontrol edebilmenizi ve bu kişisel verileri yasalara uygun olarak işleme aldığımızdan emin olmanızı sağlamak adına kişisel verilerinizin bir kopyasını almak için tanındığını unutmayınız. Bu, diğer kişilerin kişisel verilerini ya da kişisel verileriniz ile ilgili olmayan belgelerin talep etmeniz için tarafınıza tanınmış bir hak değildir.

Bu hakkı belirtilmiş irtibat bilgilerini kullanıp bizimle iletişime geçerek ve bize bir veri sahibi erişim talebinde bulunduğunuzu belirterek kullanabilirsiniz. Bu tür bir talepte bulunmak için özel bir form doldurmanıza gerek yoktur.

Düzeltme ve Silme Hakkı

Herhangi bir zamanda olmak üzere hatalı veya yanlış olduğunuzu düşündüğünüz kişisel verilerin düzeltilmesini talep etme hakkına sahipsiniz. Ayrıca saklamamızın gerekli olmadığını düşünmeniz durumunda kişisel verileri silmemizi talep edebilirsiniz (bu hakkı "unutma hakkı" olarak da duymuş olabilirsiniz).

Lütfen bize sunmuş olduğunuz yeni verileri doğrulamanızı rica edebileceğimizi ve tarafımıza sağladığınız yeni bilgileri doğrulamak adına kendi adımlarımızı atabileceğimizi unutmayınız. Buna ek olarak, talep ettiğiniz her durumda silmenizi talep ettiğiniz kişisel verileri saklanmasına devam etmek için makul bir yasal gerekçemizin olduğunu düşünmemiz durumunda silme zorunluluğumuz bulunmamaktadır. Talebinize size bu gerekçenin ne olduğunu da bildirerek dönüş yapacağımızı bildiririz.

Bu hakkı belirtilmiş irtibat bilgilerini kullanıp bizimle iletişime geçerek ve kişisel verilerinizin düzeltilmesi ya da silinmesi talebinde bulunduğunuzu ve bu talebi hangi bilgi temelinde yaptığınızı bize bildirerek yapabilirsiniz. Doğru olmayan bilgileri yeni bilgiler ile değiştirmemizi istemeniz durumunda, yeni verinin ne olduğunu bize söylemeniz gerekmektedir. Bu tür bir talepte bulunmak için özel bir form doldurmanıza gerek bulunmamaktadır.

Verilerinizin İşlenmesini Sınırlama Hakkı

Kişisel verilerinizi meşru bir çıkar temelinde işleme aldığımız durumlarda (lütfen bu Politikanın kişisel verilerinizi nasıl ve neden kullandığımızı açıklayan kısımlarına bakınız) verilerinizi işlemeye devam etmemizin temel haklarınızı ve özgürlüklerinizi etkilediğini düşünüyor veya bu meşru çıkarların geçerli olmadığınız düşünüyorsanız verilerinizin o şekilde işlenmesinin durdurulmasını talep etmek hakkına sahipsiniz.

Molly Game aşağıdaki şekillerde meşru bir çıkar temelinde verilerinizi işleyebilir:

(a) Kişisel verilerinizin doğruluğunun tartışmalı olması; (b) verilerinizin tarafımızca gerçekleştirilen kullanımının yasa dışı olduğunun belirlenmesi ancak verilerin silinmesini istemiyor olmanız durumunda kişisel verilerinizi saklamayı durdurmamız veya verilerin doğruluğunu onaylamamızı; (c) kişisel verilerinizin işlenmesinin gerekli olmadığına (ve elden çıkarılmasının uygun olduğuna) karar vermemiz ancak yasal taleplerinizi tesis edebilmek, uygulayabilmek veya müdafaa edebilmek için saklanmasına devam edilmesini talep edebilirsiniz.

Lütfen herhangi bir gerekçeyle işlenilmesinin durdurulmasını talep ettiğiniz kişisel verilerin işlenmesine devam etmek için iyi bir yasal gerekçenin olduğuna inanmamız durumunda; bu gerekçenin ne olduğunu ya talebinize yanıt verirken ya da bunu düşünme ve araştırma fırsatını edindikten sonra tarafınıza bildireceğiz.

Herhangi bir zamanda olmak üzere bu hakkınızı bize belirtilmiş olan irtibat bilgilerini kullanıp ulaşarak ve kişisel bilgilerinizin ilgili açıdan işlenmesinin durdurulmasını talep ettiğinizi bildirerek ve yukarıdaki koşullardan hangisinin talebinizle ilgili olduğuna inandığınız belirerek kullanabilirsiniz. Bu tür bir talepte bulunmak için özel bir form doldurmanıza gerek bulunmamaktadır.

Taşınabilirlik Hakkı

Otomatik yöntemlerle işlenen ve hakkınız tuttuğumuz belirli kişisel verilerinizin üçüncü bir tarafa transfer edilmesini istemeniz durumunda bizimle irtibata geçebilir ve bu verilerin genellikle kullanılan makinece okunabilir bir formatta size sağlanmasını talep edebilirsiniz. Yaptığımız işin türü ve kullandığımız sistem nedeniyle bu hakkın etkileşim halinde olduğumuz bireylerin çoğu ile özellikle ilgili olduğunu düşünmemekteyiz. Ancak, verilerinizin bünyemizden üçüncü bir tarafa transfer edilmesini istemeniz durumunda bu talebi dikkate almaktan memnuniyet duyarız.

Mesaj almaktan vazgeçme hakkı

Tarafınıza elektronik posta (ya da diğer elektronik mesajlar) yoluyla tanıtım mesajları gönderiyor olmamız durumunda her daim bu abonelikten çıkma hakkınız bulunmaktadır. Bunu her mesajın sonunda görünün "abonelikten çık" bağlantısı (ya da bu tür mesajlarda bulunan eşdeğer mekanizmalar) yoluyla yapabilirsiniz.

Alternatif olarak herhangi bir sebepten ötürü bu bağlantıları kullanamıyor olmanız ya da bizimle doğrudan iletişime geçmek istemeniz durumunda support@mollygame.com adresini kullanarak ve hangi mesajları almak istemediğinizi belirterek de aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz.

Otomatik karar alma ve profil çıkarmaya karşı çıkma hakkı

Herhangi bir otomatik karar alma ya da kişisel verilerinizin profilinin çıkarılması hakkında ve uygun olduğu durumlarda sizi etkileyen bu işlemin önemi ve öngörülen sonuçlarının yanı sıra arkasındaki mantık hakkında anlamlı bilgi edinme hakkına sahipsiniz.

Hakların kullanımı

Haklarınızı kullanma talebi ile bizimle irtibata geçtiğinizde belirttiğiniz kişinin siz olduğunuzu kanıtlamanızı talep etme hakkına sahip olduğumuzu belirtiriz. Sizden kimliğinizin doğrulanması hususunda tarafımıza yardımcı olacak ilgili kimlik belgelerinin kopyalarını ibraz etmenizi talep edebiliriz. Hangi hakkınızı kullanmak istediğiniz ve ilgili olması durumunda neden kullandığınızı belirtmeniz talebinizi işleme almamızı kolaylaştıracaktır. Ne kadar net ve açık olursanız talebiniz o kadar hızlı ve etkin bir biçimde ele alınır. Tarafımıza yeterli bilgi sunmamanız durumunda; yeterli bilgileri sunana kadar talebinizi işleme almakta gecikebiliriz (böyle bir durum yaşanması durumunda tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır).

7. İletişim Detayları

Bu Politika ile ilgili olarak herhangi bir sorunuzun olması, yukarıda tanımlanan haklarınızı kullanmak istemeniz ya da bu Politikaya riayet edilmediğini düşünmeniz durumunda lütfen support@mollygame.com adresi yoluyla bize ulaşınız.

Digital Intelligence Co. Ltd. (registration number 2950827419) ("we"," our", "our party” “Molly Game") is an organization committed to protecting and respecting your privacy.

This Privacy Policy ("Privacy") www.mollygame.com, it reveals the types of personal information we obtain and use when you access and visit or when you use any of our apps or games (each "product" and together "products"); moreover, it includes how we use that data..

1. Introduction

This policy describes how personal information we collect, process and use when you use any of our products described above.

When you provide us with any personal data, we have a legal responsibility to you for the way we use it. We have divided this policy into several sections for ease of reading:

It is important that you read this Privacy Policy in order to fully understand how and why we use this data, along with other privacy statements and fair-trading notices that we may provide about our products when we collect or process your personal information. For instance, the ones which we may offer to you when you first download or start using one of our Products, or which may be shown to you when you are given the opportunity to register to receive e-mail updates

This policy is a complement to other notices and conditions on products owned by us (which may vary from product to product). Thus, it does not override or replace them.

By visiting or using our products, you agree to the practices set out in this policy. If for any reason you do not agree to the terms of this Policy, please stop using these products.

We reserve the right to amend or change this policy to reflect changes in our business or the law. Where these changes are significant, we will do our best to notify users of the relevant products. However, it is your responsibility to check this policy every time before using the products for ease of reference. The Last Updated Date is available at the top of the policy.

Please note that our products are not intended for use by children under the age of 13 (each "child", together "children") and that we do not intentionally collect information about children. If you think we collect personal data about your child, you can contact us at the address; and request that the proceedings against your child be stopped.

The results for the words in the game content and the visuals rendered by artificial intelligence are not accurate. The user is responsible for the images captured and shared with the camera.

2. What is personal data and what are we collecting?

What is personal data?

"Personal data" refers to information about you that helps you identify such as your name, date of birth, device id(phone id), google play games id, apple game center id, phone language, gender, user name, contact information, and even your IP address.

All organizations in Turkey have a legal obligation to process your personal information in certain ways and to provide you with sufficient information about how they use it. You also have the right to request information from these organizations about how they use your data and to prevent them from using it in illegal ways. To learn more about these rights, please see the rights section of this policy.

Information collected by you when using our products

Voluntary Data Supply

We may collect, store and use personal data that you provide to us in the conditions; by filling out a form on our web site, by giving your personal details on the profile page of any of our games, our customer support team by contacting one of our newsletters by subscribing to our publications or in any action or upload or send your personal data you voluntarily provide information about you that we belong to through the products by using mail, telephone, e-mail or by contacting our by using SMS, you need to provide your personal data by submitting your question about a product;

In order to use the explore feature in the game, images captured through your camera must be saved.

This personal data we collect from you may include Title, Name, Address, Email Address, Phone Number, transaction and/or credit card information. But it will certainly be based on the details you voluntarily provide when you contact us through our products.

Automatic Data Collection

In addition, especially as mollygame.com we may collect personal data about you through the use of technologies such as cookies when you visit one of our products. The following examples show examples of data we can collect:

Permission of the Camera

This permission includes the application-guided use of the camera on the user's device. During use, process is made according to user decisions with application guidance. In the Explore section of the game, objects photographed with the camera are saved to the server for use in the object recognition system. The Application Manager can view, delete, or change the images you take for explore.

We use the information described above for various reasons. We use this data primarily to ensure that our products are functioning properly and to ensure that you take full advantage of these products. In addition, we use this data to display online traffic and user engagement between our products. We take both actions as we have valid reasons.

We also use the data described above to provide you with various services. These services include responding to your support requests, providing access to in-game functions such as keeping records of high scores, enabling you to make in-game purchases, and enabling you to communicate and connect with friends among our products.

Our products contain a variety of functionality that allows you to connect to social media platforms such as Facebook. If you choose to use this function, we will collect various data from you to ensure that these connections are made and to keep records of the connections you have made properly.

Third-Party Resources

Our products have a variety of features that offer you ads. We use third-party ad networks that collect and use details about you and your interests to direct target ads to you (rather than showing the same material to all product users) to ensure that these ads are relevant whenever possible

When we use these services, we will provide you with the opportunity to block the transmission and collection of data about you to these networks. Such refusal will not prevent you from seeing ads but may reduce the level of interest of ads shown to you.

Please refer to the section below where the names and details of our providers are available for details about the advertising partners we use.

3. How and why we use/share your personal data

Sharing your personal data

Depending on how and why you provide us with your personal data, we may share this data in the following ways:

We may also share your personal data with third parties in the following cases:

As required for certain lawful trade interests, including:

Customize the learning experience and degree of difficulty according to the level and needs of our users.

To better understand how visitors interact with our website and to ensure that our website is presented to you in the most effective way, and to strive to keep our website, network and information system safe.Sitemizin size en etkili şekilde sunulmasını sağlamak ve Web sitemizi, ağımızı ve bilgi sistemimizi güvende tutma çabasını göstermek.

Conduct analysis to inform us about our marketing strategy and to help us improve and personalize our communications and the experience we provide to our users.

Marketing: We will send you updates and information about our new products and services, future events or other promotions, or email or push notification about our news. Where required by law, we may only send marketing information, provided that you have given your consent at the time you provided us with your personal data. If you do not wish to receive such emails, you may opt out of such posts by following the instructions in each of the advertising emails we send you or by updating your user settings. In addition, if you do not wish to receive our forward-looking marketing messages, please support@mollygame.com contact us at the address. We will continue to contact you and respond to your requests regarding the provision of our services.

If you ask us to delete or remove your data from our marketing list and we are authorized to do so, we will retain the basic data to identify you and prevent further unwanted transactions.

We may anonymize, conceal, and / or aggregate the information we collect and use such anonymized, confidential and / or aggregated data for commercial, statistical and market research purposes, including sharing with affiliates and business partners.

Business Transfers: If we are involved in mergers, acquisitions, financial due diligence, restructuring, bankruptcy, liquidation, sale of all or part of our assets or the transfer of a service to another provider, your Personal Data and other information may be transferred to a successor or subsidiary as part of this transaction.

Service Providers

Our service providers provide various administrative, statistical and technical services to us. We only provide our service providers with the minimum amount of personal data they need to perform the services we request, and we require them to protect that data and not use it for other purposes. While we take this relationship seriously, we ask all data processors to sign agreements with us that demonstrate their commitment to personal rights and their commitment to help us enforce your rights as a data owner. Below is a list of our main service providers:

Third-party sitelinks

Where we provide links to third party websites that are not affiliated with Molly Game (for example by clicking or tapping ads on a product), we would like to state that these sites are beyond our control and cannot be treated as part of this policy. If you access third party sites using the links provided, the operators of these sites may collect data that may be used by them in accordance with their privacy policies. Please read these policies in advance without providing any personal data to these products.

4. How long do we keep your personal data?

We only keep your personal data in our systems for the duration necessary to provide you with the services you have requested or to fulfill the purpose for which the data was collected.

If you choose to receive e-mail information from us, we will keep your e-mail address to be removed from our list if you opt out of receiving e-mail from us. We keep your E-mail address in our system to fulfill your request in the event of such a unsubscribe request.

In some cases, you may request that we delete your data. For more information, see; " Your Rights ".

In some cases, we may make your information anonymous for research or statistical purposes (so that it is not associated with you), in which case we may use your data indefinitely without further notice to you.

5. Safety

Molly Game takes the protection of your data very seriously. Where appropriate, we use encryption (SSL) to protect your personal data and ensure that all data provided to us is stored on secure servers.

Molly Game may store your personal data either on its own premises or in third party data centers.

Please note that some of our own service providers may be located outside the European Economic Area ("EEA"). These service providers may be working for us or one of our suppliers and, in addition to other things, they may be engaged in activities such as performing your order, processing payment details and providing support services.

In particular, if you contact us for support services, such as reporting a problem with one of our products, your complaint will probably be handled by our support team based in Turkey.

By submitting your personal data, you consent to such transfer, storage or processing. Where we transmit your data to a service provider located outside the European Economic Area, we ensure that the necessary measures are taken to ensure that your personal data is securely held and that your rights as data owner are protected. Please contact support@mollygame.com for more information on the mechanism for transmitting personal data.

It is your responsibility to keep this password confidential if we send you a password that gives you access to certain parts of this product (or a location you have chosen). We request that you do not share this password with anyone.

6. Your Rights

As a data holder, you have various rights with respect to your personal data. Below we describe the various rights you have, in addition to how you will use them.

Right of Access

You have the right to request access to the personal data we hold about you at any time (you may also have heard of this right as the "data holder's request for access").

Please note that this right is granted to you to obtain a copy of your personal data to ensure that you can check the accuracy of your data and ensure that we process such personal data in accordance with the law. This is not a right granted to you to request other people's personal data or documents that do not relate to your personal data.

You may use this right by contacting us using the specified contact information and specifying that you have requested access to us as a data holder. You do not need to fill out a special form to make such a claim.

Right to Rectification and Deletion

You have the right at any time to request that personal data that you consider to be inaccurate or it needs to be corrected. You may also request that we delete personal data if you feel that it is not necessary to store it.

Please note that we may ask you to verify the new data you have provided to us and we may take our own steps to verify the new information you have provided to us. In addition, we are not obligated to delete any personal data that you request, if we believe that we have reasonable legal grounds to continue to store it. We will return to your request by informing you what that reason is.

You may do so by contacting us using the right-to-do contact information and by informing us that you have requested that your personal data be corrected or deleted, and on the basis of which information you have made this request. If you want us to replace inaccurate information with new information, you need to tell us what the new data is. You do not need to fill out a special form to make such a claim.

Right to Limit the Processing of Your Data

Where we process your personal data on a legitimate interest basis (please refer to the parts of this policy that explain how and why we use your personal data), you have the right to request that the processing of your data be stopped if you believe that our continued processing of your data affects your fundamental rights and freedoms.

Molly Game can process your data on the basis of a legitimate interest in the following ways:

(a) The accuracy of your personal data is disputed; (b) if we determine that the use of your data by us is illegal, we will stop storing your personal data or confirm the accuracy of the data if you do not wish to delete it; (c) we decide that it is not necessary (and appropriate to dispose of) the processing of your personal data, but you may request that it be kept in order to establish, enforce or defend your legal claims.

Please note that if we believe that there is a good legal reason to continue the processing of the personal data for which you have requested that it be stopped for any reason, we will notify you either when responding to your request or after we have had the opportunity to consider it.

You may use this right at any time by using the contact information provided to us and by notifying us that you have requested that the relevant processing of your personal information be stopped and determining which of the above conditions you believe are relevant to your request. You do not need to fill out a special form to make such a claim.

Rights of Portability

If you wish to transfer certain personal data, which is processed automatically and which we retain, to a third party, you may contact us and request that such data be provided to you in a machine-readable format that is generally used. Because of the type of work, we do and the system we use, we do not think that this right is particularly relevant to most of the individuals we interact with. However, if you request that your data be transferred from us to a third party, we will be happy to take this request into account.

Right to Stop Receiving Messages

You are always entitled to unsubscribe if we send you promotional messages via electronic mail (or other electronic messages). You can do this through the "unsubscribe" link (or equivalent mechanisms found in such messages) that will appear at the end of each message.

Alternatively, if you are unable to use these links for any reason or want to contact us directly, you can terminate your subscription by using support@mollygame.com and specifying which messages you do not wish to receive.

Right to oppose automatic decision making and profilinghakkı

You have the right to obtain meaningful information about any automated decision-making or profiling of your personal data and, where appropriate, the importance and projected consequences of this transaction that affects you, as well as the rationale behind it.

Use of the Rights

When you contact us with a request to use your rights, we indicate that we have the right to ask you to prove that you are the person you specify. We may ask you to provide copies of the relevant identification documents to assist us in verifying your identity. Specifying which right you wish to exercise and why you use it, if relevant, will help us process your request. The clearer you are, the faster and more efficiently your request is handled. If you do not provide us with sufficient information; we may be delayed in processing your request until you provide sufficient information (in case such a situation occurs, you will be notified).

7. Contact Details

If you have any questions about this policy, wish to use your rights as described above, or feel that this policy is not being respected, please contact us via the address; support@mollygame.com